Підбір та навчання персоналу

Основою динамічного зростання компанії VTS Call Center є кваліфікований персонал. Саме наша команда – молоді, креативні, талановиті люди – створює особливу атмосферу компанії.

VTS Call Center проводить налагоджений комплекс заходів щодо відбору, навчання та підвищення професіоналізму співробітників.

Підбір персоналу в кол-центр

Однією з основ успішних комунікацій з Вашими клієнтами є персонал call центру VTS Call Center. Саме тому ми приділяємо підбору працівників особливу увагу та ресурси.

Перший етап відбору персоналу нашого контакту центру – телефонне інтерв'ю. Це дозволяє відбирати операторів на той чи інший проект, спираючись на компетенції та вимоги проекту, що вже запускається або вже існуючого.

Враховуючи специфіку вакансій та проектів кол центру, другий етап може бути як у вигляді індивідуальної співбесіди, так і за допомогою групового інтерв'ю.

За допомогою правильно побудованої та перевіреної системи підбору персоналу контакт центру ми досягаємо максимальних результатів відбору кандидатів потенційного персоналу VTS Call Center.

Навчання у кол-центрі

Для того, щоб бути професіоналом в обслуговуванні клієнтів по телефону, у нашій компанії налагоджено центровану та спрямовану на індивідуальність навичок систему навчання співробітників.

Наш контакт центр керується модульним базовим навчанням операторів (від 5 до 7 модулів залежно від напряму проектів); У банку наших тренінгів від 9 до 12 модулів додаткових тренінгів для специфіки як вхідної, так і вихідної лінії; 16 психологічних тренінгів розвитку. Також ми дбаємо про систематизоване навчання Management staff. Наше навчання персоналу – налагоджена систематизована структура розвитку з планом, цілями та завданнями.

Наші тренери, які пройшли професійну підготовку, на регулярній основі проводять коучинг персоналу, вітають індивідуальне навчання, виявляють слабкі сторони у професійності співробітників та покроково опрацьовують.

З персоналом нашого call-центру регулярно працюють кращі бізнес-тренери для покращення майстерності у сфері комунікації та підвищення індексу успішності.

Квартальна, щорічна оцінка персоналу та аналіз залежності результативності від ефективності тренінгів на постійній основі дозволяє точно визначати потреби у навчанні.

Контроль якості

Відділ контролю якості VTS Call Center складається зі спеціалізованих співробітників, діяльність яких спрямована на прослуховування дзвінків. Згідно з індивідуальним оціночним листом, розробленим під кожен проект, співробітники відділу контролюють розмови з вашими клієнтами з метою підвищення лояльності клієнтів, обсягу продажу тощо. Крім прослуховування дзвінків, менеджери контролю якості на регулярній основі проводять калібрувальні сесії з операторами і надають зворотний зв'язок за дзвінками в систематизованому режимі.

Ви можете бути впевнені, що наші оператори call-центру володіють усіма якостями успішного спеціаліста: приємним голосом, відмінними комунікативними навичками, гарним знанням предмета розмови, грамотні, сповнені ентузіазму і мають велике бажання розвиватися. Професіоналізм наших фахівців дозволить Вашим клієнтам відчути комфорт у спілкуванні.

 У VTS Call Center основою будь-якої розмови оператора є повага до Вашого клієнта та його точки зору.


Наш кол - центр


Послуги аутсорсингових кол-центрів стали невід'ємною частиною сучасного бізнесу. Найважливіші процеси – масовий персоніфікований продаж, передпродажна підготовка, а також якісний зворотний зв'язок з існуючими клієнтами, передаються на аутсорcинг в call center як малим, так і середнім і великим бізнесом, все більшому масштабі. Пояснюється це насамперед економією вартості таких контактів. Саме кол-центри змогли поставити на справжній конвеєр масову обробку телефонних викликів, здешевлюючи їх і доводячи їх якість на високий рівень.


МИ ПЕРЕДЗВОНИМО

Введіть код на зображенні:

VTS Call Center

Аутсорсинговий контакт центр, який розпочав свою діяльність у 2007 році

Історія
Навчання та підбір персоналу
Вакансії у кол-центрі
Політика конфіденційності

Нові публікації

Новый Год 2020, VTS

Отшумели новогодние праздники и вместе с ними и наш корпоратив. Погуляли на славу: лучших отметили, ...

08.01.2020 Читати →

Halloween 2019, VTS

Мимо таких праздников мы не проходим, праздник страха Хелловин отметили обязательно. В офисе правила...

01.11.2019 Читати →

Летний корпоратив 2019, VTS

ЛЕТО...Самое время для пикника на природе. Вот мы его и устроили, всем коллективом, с песнями и пляс...

09.09.2019 Читати →

ЧИТАТИ ВСІ НОВИНИ

 • ТЕЛЕФОНИ:

  +38 (093) 429-00-07
 • Email:

  info@vts-group.info
  ga@callit.cc

 • Адреса:
  Україна, м. Чернігів,
  вул. Івана Мазепи 62Д
VTS Call Center